Filmy z protestów patologia w Sądach

Filmy z protestów

10 protestów ojców pod Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi Południe w Warszawie – przeciw „działaniom i brakowi działań” – sędzia Małgorzata Orzech Placek.

9 Protest pod Sądem Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe w Warszawie. 18-11-2021 r. Nowe nazwiska i nowe fakty.

Ósmy protest ojców których dzieci są ofiarami alienacji rodzicielskiej, a także negatywnego wpływu ich obecnych opiekunów.

To już piąty raz pod Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi Południe. Już piąty raz zastanawiamy się w tym miejscu czy jest tu korupcja, patologia niektórych sędziów, stronniczość czy też może wszystko naraz ?

Po powyższym proteście udaliśmy się pod Ministerstwo Sprawiedliwości. Chcemy aby Minister Ziobro i jego pracownicy dowiedzieli się, że być może w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Południe w Warszawie należy podjąć zdecydowaną i natychmiastową interwencję. Sprawdzamy Pana Ministra czy faktycznie chce poprawić jakość Sądów czy tylko załatwić swoje polityczne cele. Jeżeli zobaczymy, że obchodzą go losy ludzi, a przede wszystkim dzieci to staniemy za nim murem. Nie kierujemy się polityką tylko dobrem naszych i wszystkich dzieci oraz ludzi niszczonych przez „WYMIAR NIE SPRAWIEDLIWOŚCI” tego i innych Sądów..

Trzeci z kolei nasz protest pod Sądem. Wiele osób mówi nam żebyśmy się nie poddawali. Dziękujemy. Nie poddamy się. Co tydzień będziemy stawali pod tym Sądem i mówili o „grzechach” sędzi Małgorzaty Orzech Placek i jej kolegów z „układu towarzyskiego”. O tym układzie dowiedzieliśmy się od Sądu dla Warszawy Rejonowego dla Warszawy Pragi Południe z Postanowienia VI Ko 60/21.

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe w Warszawie. Ujawniamy nieprawidłowości. Jak do tej pory ani poprzedni Prezes Sądu ani ani nowy nie wyrazili chęci na spotkanie z nami. W związku z tym postanowiliśmy mówić publicznie o tym co tam się dzieje. Jakie są nieprawidłowości i jak jest łamane prawo przez jego stróżów.

Ta piosenka mówi wszystko. Nie należy się bać! Jeżeli widzicie, że ktoś kłamie i stara się zrobić wszystko przeciw Wam to trzeba reagować. Grzecznie ale bardzo stanowczo. Sędzia Małgorzata Orzech Placek dała nam siłę swoim nieprawym postępowaniem abyśmy zaczęli głośno mówić o tym jak ona łamie prawo i jaki „układ” jest w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Południe.