Andrzej Lepper doczeka się pomnika

Andrzej Lepper będzie miał pomnik - Artysta Bartek Kurzeja 004Andrzej Lepper doczeka się pomnika

Andrzej Lepper zasługuje na pomnik. Człowiek, który mówił prawdę chociaż była niewygodna dla najsilniejszych osób w ówczesnej Polsce.
Polsce, której majątek był sprzedawany na prawo i lewo, okradanej i niszczonej. Być może właśnie z tego powodu Andrzej Lepper musiał umrzeć.

Stowarzyszenie z Podniesioną Głową postanowiło uhonorować  właśnie tego człowieka pomnikiem. Być może będzie on cierniem w oku wielu osób. Być może będzie ciężko znaleźć miejsce na ten postument w godnym dla niego miejscu w Warszawie. Upór może być duży. Ale będzie dokładnie widać kogo boli pamięć o nim.
Myśląc o budowie pomnika Andrzeja Leppera stworzyliśmy koło ratunkowe na okoliczność odmów kolejnych proponowanych lokalizacji pomnika.

Kochani ! Ci którzy chcecie dołożyć się budowy pomnika Andrzeja Leppera możecie wpłacać darowiznę na konto naszego Stowarzyszenia
Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej – numer konta 94 8923 0008 0131 4288 2012 0003 – tytuł przelewu darowizna na pomnik Andrzeja Leppera

Wkrótce udostępnimy także zrzutkę i założymy nowe konto w Mbanku aby móc także prowadzić zbiórkę darowizna na budowę pomnika Andrzeja Leppera przez różne inne systemy elektroniczne.

Pomnik Andrzeja Leppera - Artysta Bartek Kurzeja 000Pomnik Andrzeja Leppera

tymczasowo lub na stałe może stanąć pod Grunwaldem na prywatnej działce, której właściciele wyrazili na to zgodę, a także przyjmą ten pomnik z godnością. Większość z Was wie jakie boje zarówno my jak i wielu innych ojców, a także matek (w mniejszości) toczy z tak zwanymi Sądami tonącymi w korupcji, stronniczości czy też być  może z chorymi ludźmi sprawującymi urzędy sędziów. Będziemy także walczyli o miejsce dla najznamienitszego polityka Polski powojennej. Człowieka, który niewygodną prawdę wiedzą jakie może ponieść za to konsekwencje.

Drodzy nasi znajomi i osoby, które znajdą się na stronie naszego Stowarzyszenia. Ten pomnik wybudują sami Polacy. Bez pomocy często zeszmaconych polityków. To jest nasza powinność.

Budowa pomnika Andrzeja Leppera już ruszyła !

To nie są nasze obietnice – to fakt i działania których już nikt nie powstrzyma ! Nawiązaliśmy kontakt z Artystą – Mistrzem Bartłomiejem Kurzeją, który ma bogaty dorobek artystyczny i który tak jak my i wielu Polaków szanuje i czci pamięć Andrzeja Leppera.

Te zdjęcia to wstępny projekt i przymiarki do nadania pomnikowi jego ostatecznego kształtu. Wiele jeszcze prac zarówno przed Mistrzem Bartomiejem ale także przed nami. Jest wiele spraw do załatwienia.

Pomnik Andrzeja Leppera - Artysta Bartek Kurzeja 014Pomnik docelowo będzie odzwierciedlał 1:1 postać Andrzeja Leppera

Będzie odlany z brązu, i posadowiony zostanie na 15 – 20  centymetrowym podeście symbolizującym skrawek ziemi z którego wyrasta zboże. Dlaczego tak? Andrzej Lepper zawsze był blisko ludzi, nie unikał ich i rozmów z Polakami. Walczył o nasz kraj i wszystkich Polaków. Nie chciał aby sprzedawano nasz majątek narodowy.

Niestety ciemna strony mocy była silniejsza. Dlatego teraz Polska nie produkuje samochodów, motocykli ani nawet rowerów. Nie mamy przemysłu farmaceutycznego, który kiedyś był tak mocno doceniany na świecie. Nie mamy praktycznie przemysłu alkoholowego, hut i przemysłu ciężkiego. Wszystko musimy kupować. Nawet przemysł związany z produkcją broni leży i kwiczy jak zażyna świnia, którą i tak oddana zostanie „naszym przyjaciołom”

Jak to mówi Bartłomiej – chwała wielkiej Polsce, chwała Andrzejowi Lepperowi.